MK SEVERKA MODELPARK SUCHÉ 71 - XX

Přihlašovací formulář

Návštěvnost

1704845
dnes
Včera
Tento týden
Tento měsíc
Celkem
121
413
534
8710
1704845

Kdo je připojen

We have 11 guests and no members online

       Konečně byl uzavřen rok 2021, který z mnoha hledisek byl "blbý". Celá řada akcí se nekonala. Nejde jen o naše plánované, ale i akce jiných klubů a organizací. Samozřejmě, že to ovlivnilo i návštěvu našich členů klubu v Modelparku. Je nás více jak polovina ve věku, který patří mezi nejvíce ohrožené covidem. Ale i přes tuto realitu se létalo. Prošel jsem si fotky z celého roku a vybral jsem všechny odvážlivce, kteří tu byli zrovna, když jsem tam byl já. Tak alespoň každého s jedním modelem, i když tam někteří měli více modelů.

    Všimli jste si, že jsme překročili číslo 1,7 milionu ve sledovanosti našeho webu?

                                        Děkujeme všem příznivcům !

    9.1.2022   Karel Jeřábek

Read more...

Tak první plánovaná akce v novém roce 2022 nám vyšla. Jsou sice k vůli covidu určitá opatření, ale do toho se naše akce vešla. Jak můžete vidět i na snímcích, většinou jsou skupinky maximálně po čtyřech. Myslím, že jsme byli dostatečně disciplinovaní! 

        Už při příjezdu na letiště mě překvapilo obsazené parkoviště. Nakonec bych se nemusel ani divit. Počasí nám přálo a tak většina zúčastněných se mohla alespoň vyvětrat, když už by nelétali. Bylo teplo, asi 13 stupňů a malý větřík. Co bychom si mohli na Nový rok lepšího přát. Sešlo se nás 20, z toho asi polovička létala s modely, jak můžete vidět níže na obrázcích. Většinu času však většina "prokecala", vždyť jsme se s některými neviděli hodně dlouho. Nakonec jsme si udělali společnou fotku a odjížděli spokojeně domů s přáním, aby jsme se už konečně mohli scházet bez obav z covidu.

  2.1.2022  Karel Jeřábek

 

Read more...

 

                                                                                                 rada Modelářského klubu Severka Modelpark Suché

 29.12.2021  Karel Jeřábek