MK SEVERKA MODELPARK SUCHÉ 71 - XX

Přihlašovací formulář

Návštěvnost

1641295
dnes
Včera
Tento týden
Tento měsíc
Celkem
286
464
3365
17593
1641295

Kdo je připojen

We have 18 guests and no members online

       Letos opět uspořádáme ve spolupráci s obcí Modlany DRAKIÁDU. Na plakátu jsou veškeré informace a tak věříme, že se dostaví hodně dětí jako když jsme překonávali rekord počtu létajících draků najednou. Máte-li známé a příbuzné s dětmi, řekněte jim o této akci, určitě budou rádi a přijedou se vyřádit s draky do prostoru Modelparku.

23.9.2021   Karel Jeřábek

 

            O minulém víkendu skončila přehlídka výzbroje NATO v Ostravě, kam každý z vás nemohl jet. Nyní máte možnost řadu bojových tryskových letadel vidět na vlastní oči. Sice ve zmenšeném měřítku, ale jako originál. Po dvou letech se opět sejdou příznivci a piloti proudových letadel v Modelparku. Plakát níže dává veškeré informace a tak řekněte svým známým o této jedinečné akci a přijeďte do Modelparku.

  21.9. 2021   Karel Jeřábek

Ještě pár obrázků z minulé akce.

 

Read more...

      Opět po roce organizujeme Modelářský letecký víkend, spojený s Burzou. Jak uvádí plakát, bude to možnost zalétat si s jakýmkoliv modelem v prostoru Modelparku a nabídnout tak zájemcům o koupi modelu jeho předvedení. Bude to setkání modelářů, kteří také chtějí prodat pro ně nepotřebný materiál na stavbu modelů, ale také stavebnic a pod. 

        Parkování zdarma v areálu. Pro členy klubu je to opět možnost setkat se i s novými členy a předvést nové modely. Obrázky z minulého létání a burzy jsou níže.

15.9. 2021  Karel Jeřábek

 

Read more...