MK SEVERKA MODELPARK SUCHÉ 71 - XX

            O minulém víkendu skončila přehlídka výzbroje NATO v Ostravě, kam každý z vás nemohl jet. Nyní máte možnost řadu bojových tryskových letadel vidět na vlastní oči. Sice ve zmenšeném měřítku, ale jako originál. Po dvou letech se opět sejdou příznivci a piloti proudových letadel v Modelparku. Plakát níže dává veškeré informace a tak řekněte svým známým o této jedinečné akci a přijeďte do Modelparku.

  21.9. 2021   Karel Jeřábek

 

Ještě pár obrázků z minulé akce.

 

Read more...

    Na schůzi rady klubu jsme konstatovali, že Letecký den nemůžeme uspořádat už proto, že to nedovolila epidemická situace, abychom tuto akci zajistili v takovém rozsahu jako vždy, protože je potřebná příprava takové akce daleko dopředu.

    Pro členy klubu, kteří se na tuto akci těšili, uspořádáme "Klubové létání". Jak vidíte na úvodním obrázku z Nového roku 2020, je možné, aby se nás tam sešlo dost a byla i zábava a pokecání po dlouhé době. I když bylo možné chodit na letiště létat, nebylo to ono, ale můžeme se pokusit to dohnat. Už měsíc fouká stále vítr a tak objednáváme lepší počasí. Ale nahoře si udělají vše podle sebe! Opékání vlastních buřtů bude jako vždy. Hlavně vezměte modely, které máte nachystané a přijeďte třeba už na devátou, nebo i později.

 

                                            12. června 2021  od 9 hodin

   30.5.2021    Karel Jeřábek