MK SEVERKA MODELPARK SUCHÉ 71 - XX

      Opět po roce organizujeme Modelářský letecký víkend, spojený s Burzou. Jak uvádí plakát, bude to možnost zalétat si s jakýmkoliv modelem v prostoru Modelparku a nabídnout tak zájemcům o koupi modelu jeho předvedení. Bude to setkání modelářů, kteří také chtějí prodat pro ně nepotřebný materiál na stavbu modelů, ale také stavebnic a pod. 

        Parkování zdarma v areálu. Pro členy klubu je to opět možnost setkat se i s novými členy a předvést nové modely. Obrázky z minulého létání a burzy jsou níže.

15.9. 2021  Karel Jeřábek

 

Read more...

           V sobotu uspořádali ústečtí modeláři v Modelparku Mistrovství ČR v kat. RCA. Ranní déšť jim zkomplikoval začátek, ale od 11 hodin, kdy bylo zahájeno Mistrovství, už se dalo létat. Reportáž bude jistě na jejich stránkách včetně výsledků a tak vám jen ukáži pár obrázků z 1. kola soutěže.

11.9. 2021    Karel Jeřábek

Read more...

            Sobotní Slavnosti Modlanska provázelo špatné počasí, alespoň pro začáteční část, ve které jsme měli předvádět své modely a umění, pro děti i jejich rodiče. Po celou dobu od 11 do 14 hodin se střídaly dešťové přeháňky a tak jsme několikrát museli schovávat modely pod stříšku Hostů i Domácích.

       Sešlo se nás tam tentokrát 10. Někteří jen modely vystavovali, ale většina předváděla modely v letu. Nebyl téměř žádný vítr a tak i modely jako Thilia, mohly v klidu létat mezi topoly. Byla to z naší strany úspěšná akce i když počasí udělalo své. Po skončení létání jsme se přesunuli do Modelparku, kde jsme při kávě probrali vše co nás zajímalo. Kdo létal a s čím, můžete vidět na přidaných obrázcích z akce.

         Všem aktérům děkujeme za účast

    29.8.2021   Karel Jeřábek

Read more...