MK SEVERKA MODELPARK SUCHÉ 71 - XX

                                                                          Létání v roce 2017 - 2. pololetí

             Je možné, že někteří členové klubu tyto fotky už znají, nebo jim jsou povědomé. Proč né, jsou z nástěnky, která je v Modelparku.  Tak si je můžete v klidu znovu prohlédnout.

  Karel Jeřábek 15.12.2017

                           

Číst dál...

                                                           Létání v roce 2017 - 1.pololetí.

            Pomalu končí rok 2017 a my se můžeme tak jako ve všech sportech podívat, co jsme v průběhu roku udělali. Na začátek si dáme fotky z běžného létání a tak, koho jsem tam neviděl, když jsem byl na letišti, tak hold na fotkách není. (Možná bude v další části.)

         Karel Jeřábek 12.12.2017

             Začneme jedním snímkem ze zimy.

                           

Číst dál...

                                                                                       Malý Letecký den v úterý.

            Nádherné počasí Babího léta přilákalo v úterý nebývalé množství pilotů letadel (22) všech možných provedení do Modelparku a skutečně to vypadalo, jako menší Letecký den. Stále bylo něco ve vzduchu a bylo se na co dívat. Létalo se v podstatě celé odpoledne, které začali kluci z Teplic, přijely dvě skupiny z Prahy a i z našeho klubu nás tam bylo 9. Škoda, že ten den už je tak krátký a slunce zapadá v 18,30 hodin, kdy se stále ještě létalo jak můžete vidět na obrázcích. Něco jsem vyfotil, tak se podívejte.

      Karel Jeřábek   17.10.2017

                         

Číst dál...

                                                                    Babí léto na letišti.

         Už to vypadalo, že nastala zima a že se Babího léta ani nedočkáme. Ale na pár dnů se přece jen ukázalo. Zvládli jsme naši soutěž RCEV v krásném počasí a řada modelářů využila těchto dnů k létání.

         Jen skončila v sobotu soutěž a už se vytahovaly modely všeho druhu k běžnému rekreačnímu létání. Samozřejmně, že i v neděli bylo plno na letišti v Modelparku. Jel jsem se tam podívat až později odpoledne, ale i tak, jsem něco nafotil při nádherném počasí.

      Karel Jeřábek 16.10.2017

                         

Číst dál...