MK SEVERKA MODELPARK SUCHÉ 71 - XX

Přihlašovací formulář

Návštěvnost

2144290
dnes
Včera
Tento týden
Tento měsíc
Celkem
193
980
193
21442
2144290

Kdo je připojen

We have 5 guests and no members online

     Drakiáda se nám podařila. Počasí nám přálo tak, jak má být na podzim a k Drakiádě. Bylo zamračeno s teplotou do 18 stupňů a co hlavně, foukal příjemný vítr asi 5 m/sec. Účast byla také obrovská, když uvážíme, že se prezentovalo 197 dětí a k tomu přičteme rodiče, mohlo nás být na place pět set. Také to bylo vidět na parkovišti, které bylo plnější než před týdnem na Jetech. Účastníci byli roztroušeni po celé délce a opravdu si děti s draky zalétaly. Kromě toho se mohly zúčastnit řady soutěží mimo draků, nakreslit si obrázky a vyvěsit na ochrannou síť jako děti ze školky z Modlan. Pro každého byly připraveny špekáčky na opékání na ohni, což většina využila.

     Na závěr proběhla tombola, kde každý účastník získal nějakou věcnou odměnu a účastnický diplom. Stává se tradicí, že na úplný závěr člen klubu Pavel Nisser se svým motorákem shazuje bonbóny. Pro velký zájem dětí o tuto atrakci to 3x zopakoval i když byl silnější vítr a musel předvést své umění pilota.

     Na závěr příspěvku patří poděkování všem organizátorům této úspěšné akce z obce Modlany a členům klubu, kteří přišli pomoci s organizací. Zvlášť, hlavním organizátorům panu Hubenému, místostarostovi z Modlan a Pavlu Šternovi majiteli Modelparku.

      Nafotil jsem některé účastníky a tak si můžete prohlédnout pár fotek, ale 240 fotek je na: rajče/columbia88

   8.10.2023   Karel Jeřábek