MK SEVERKA MODELPARK SUCHÉ 71 - XX

Přihlašovací formulář

Návštěvnost

1882058
dnes
Včera
Tento týden
Tento měsíc
Celkem
265
512
777
3131
1882058

Kdo je připojen

We have 34 guests and no members online

 

          Je jedním z dlouholetých členů klubu a přesto jej asi většina členů nezná. Bydlí v Děčíně a tak se objeví v Modelparku jen při nějaké akci a na výroční schůzi, tak jako nyní koncem listopadu. Starší modeláři jej znají ze soutěží a z tréninků v Srbicích, kde jsme se scházeli a ze soutěží v kategorii RCV2. On soutěžil i v náročné kategorii F3B, jak vidíte na titulním obrázku.

Read more...

 

 

 Když jsem asi před dvěma měsíci vyzýval členy klubu k tomu, aby mi poslali nějaké fotky a popis o jejich novém modelu, nepočítal jsem s tím, že budu mít zahlcený počítač zprávami o modelech. Zatím tedy nic a tak když jsem ukončil stavbu mého modelu, podělím se trochu o zážitky.

Read more...

    Skončila nám sezóna s létáním na letišti v Modelparku a tak se možná rozmýšlíte, jestli si třeba přes zimu nepostavíte nový model. Je nás málo, kteří modely staví podle plánku nebo si model navrhnou sami. Igor Vyznal si pro uplynulou sezónu postavil model podle předlohy, která je v Leteckém muzeu v Kunovicích. Skutečný letoun C 11 ( JAK 11) prošel generálkou a můžete jej vidět níže na fotografii.

      Igor přivezl model v září do Modelparku zalétat a měl jsem štěstí, že jsem tam přijel. Udělal jsem jen několik fotek z úspěšného startu a tak můžete porovnat maketu se skutečným letadlem. Model bude určitě ozdobou na Elektromaketářské, kterou budeme opět pořádat v roce 2022.

       Jen tak dále! Kdo jej bude následovat ? Co chystáte vy? Napište mi a pochlubte se.

     9.11.21   Karel Jeřábek

 

Read more...