MK SEVERKA MODELPARK SUCHÉ 71 - XX

Přihlašovací formulář

Návštěvnost

0881632
dnes
Včera
Tento týden
Tento měsíc
Celkem
205
209
3669
18107
881632

Kdo je připojen

Právě přítomno: 20 hostů a žádný člen

                                                                Nový pomocník v Modelparku

 

           Stále slibují, že napadne moře sněhu a tak jsme se pojistili a pořídili jsme si radlici, která se dá namontovat na náš traktůrek. Nejde jen o odklízení sněhu z plochy, ale i o příjezdovou cestu k Modelparku. Tak ať je dobrým pomocníkem. O řidiče zatím není nouze.

 

          Pavel Štern 4.2.2018

                               

                                                               Letošní poslední brigáda v Modelparku.

             Kdo jezdí do Modelparku ví, jak vypadá příjezdová cesta od Suché. Samý výmol a když je po dešti, nevíme jak jsou hluboké louže, kterými projíždíme. Dohodli jsme se na radě, že ještě svoláme pár mladých členů a zaházíme výmoly alespoň směsí obrusu z asfaltu, abychom přes zimu neničili auta.

           Pavel Štern už v předstihu dojel náklaďákem pro obrus a tak o sváteční den v pátek se sešla dopoledne parta na tuto akci. Jmenovitě Pavel Nisser, Ruda Rada, Martin Tintěra, Jarda Štěrba a nejstarší Fratišek Vondrášek. Více lidí nebylo potřeba. Na obrázcích můžete vidět, jak vypadala cesta před úpravou, všechny aktéry při práci a konečný efekt. Po dobře vykonané práci jsme si dali v teplé klubovně kafíčko. Díky za práci, kterou jste udělali pro všechny, kteří si teď přijedou zalétat do Modelparku.

           Na posledním snímku si můžete všimnout poslední úpravy v budově - vybudování předsíně před bytem správce.

      Karel Jeřábek 17.11.2017

                     

Číst dál...

                                                                    Klubovna je hotová.

 

               Už od jara jsem vás informoval o změně, která bude v klubovně a to, vystěhování kotle mimo klubovnu. Aby se mohl vystěhovat bylo nutné vystavět přístavek se vším všudy a to se povedlo díky velkému úsilí Pavla Šterna a pomoci několika brigádníků. Kotel se přestěhoval do nové kotelny a v klubovně se udělalo několik změn, které budou sloužit všem členům klubu ke spokojenosti. Zvláště v nastávající zimě bude při létání příjemné si uvařit čaj nebo kávu, případně ohřát jídlo. K tomu všemu slouží nová kuchyňka, která v klubovně přibyla. Ještě zbývá nějaká výzdoba. Vstup do klubovny mohou mít všichni, za předpokladu, že si koupí klíč od dveří. Správce klíč nemá.

           V pátek 24.listopadu bude členská schůze klubu od 17. hodin právě v této klubovně. Pozvánky vám přijdou. Jak to zde vypadá vidíte na obrázcích.

     Karel Jeřábek

                           

Číst dál...