MK SEVERKA MODELPARK SUCHÉ 71 - XX

Přihlašovací formulář

Návštěvnost

0881626
dnes
Včera
Tento týden
Tento měsíc
Celkem
199
209
3663
18101
881626

Kdo je připojen

Právě přítomno: 14 hostů a žádný člen

                                                                                    Muzeum autíček.

           Je zimní období a tak celá řada klubů a muzeí pořádají akce, aby si modeláři z celého okolí přišli na své. Jedním z muzeí je i  MUZEUM AUTÍČEK. v Přísece u Jihlavy. I když je to od nás trošku dál, je možné, že si vezmou tento tip na výlet návštěvníci našeho webu, kteří jej sledují v celé republice. V příloze je leták se všemi informacemi, které lze získat ještě na- www.muzeumauticek.cz

           Karel Jeřábek 4.1.2017

                         

                          

                                                                      Pozvánka na Novoroční polétání.

             

 

            Tradiční setkání modelářů v Modelparku, nejen našeho klubu, je ohlášeno na 13. hodinu. Neznamená to, že nedočkavci nemohou být na place už dopoledne. Počítejte s tím, že ve 14. hodin budeme dělat společnou fotku, tak se moc nezdržujte doma vyspáváním po Silvestru. Létání a pokec je v každém počasí ! Máme teplo v klubovně !

            Za radu klubu zve  Karel Jeřábek  27.12.2017

                                                                          Raketové show.

          Jak to utíká! Už 10. ročník této oblíbené show bude pořádat klub raketových modelářů z Krupky. Toto je pozvánka na akci, kde můžete vidět létat předměty, které neodpovídají žádným raketovým a leteckým teoriím. Vždy se to nepovede, ale pěkných startů raket můžete vidět desítky a ještě je u toho legrace. Seberte rodiny a přijeďte se podívat  a vyvětrat na Srbický pahorek, kam se dostanete autem. Ze silnice č. 13 odbočíte směrem na Kateřinu, Modlany a asi po 200 metrech odbočíte na slepou silnici k rozvodně proudu. Tam necháte stát auto a dojdete na pahorek, kde se vše odehraje.

                                     SOBOTA   4. listopadu ve 14,00 hodin.

          Karel Jeřábek 30.10.2017