MK SEVERKA MODELPARK SUCHÉ 71 - XX

Přihlašovací formulář

Návštěvnost

0952474
dnes
Včera
Tento týden
Tento měsíc
Celkem
142
356
3057
12664
952474

Kdo je připojen

Právě přítomno: 32 hostů a žádný člen

                 Zahájení sezóny v Modelparku je akcí plánovanou jako Otevírání nebe. Ono se skutečně otevřelo, protože bylo krásně jasno, téměř bez mráčku po celý den, ale také stálý vítr asi 6 m/sec. a místy možná 10 m/sec., což ovlivnilo létání. Sešlo se nás poměrně dost nejen z klubu, ale i dalekého okolí. Akci navštívilo také množství cyklistů a motorkářů a tak bychom se mohli předvádět.

               Modelů bylo na place asi 30, z nichž létaly jen ty těžší, které v tom větru mohly létat bez obav. Nejvíce startů předváděl se svými modely Honza Mašek a největším modelem byl tryskáč Petra Gubiho, který byl stále v obležení diváků. Ti co zrovna nelétali, tak si měli o čem povídat, vždyť se téměř půl roku neviděli. Na závěr došlo i na opékání buřtů, jak bylo plánováno. Až na ten vítr to byl krásný víkend s přáteli modeláři.

        Karel Jeřábek 8.4.2018

                   

                     

                       

 

Číst dál

            

                               

              Zveme všechny modeláře a příznivce na zahájení sezóny. Nedočkavci a ti, kteří si chtějí více zalétat mohou samozřejmě přijít už dopoledne. Počítejte i s opékáním vlastních buřtů, zvláště, když přivezete celou rodinu.

               Za radu klubu Karel Jeřábek.

Číst dál...

          " Březen, za kamna vlezem." Toto staré přísloví bylo letos platné, protože bylo málo dnů, kdy se dalo na letišti létat. Byl jsem si tam několikrát zalétat, někdy jen poklábosit, protože mrzlo, foukal vítr a ruce na ovladači mrzly. I přesto se tam objevovali jednotlivci a malé skupinky, které jsem stačil vyfotit a jako odvážlivce ukázat těm co jsou doma zalezlí. Nejdříve pár fotek z března.

         Karel Jeřábek  31.3.2018

                                     

Číst dál...