MK SEVERKA MODELPARK SUCHÉ 71 - XX

Přihlašovací formulář

Návštěvnost

0820863
dnes
Včera
Tento týden
Tento měsíc
Celkem
1486
354
2399
15035
820863

Kdo je připojen

Právě přítomno: 37 hostů a žádný člen

                                                            Halová házedla 2017 v Krupce.

          V sobotu 4. listopadu pořádal modelářský klub Krupka v místní sportoní hale soutěž házedel. Dělají to již tradičně dopoledne, před raketovou show, která probíhá potom od 14 hodin. Už po osmé hodině se do haly scházeli účastníci soutěže dospělých, tak i děti v doprovodu rodičů. Samozřejmně, že se nejdříve trenovalo, kdy si každý házel kam se mu zachtělo, jen aby to létalo. Dětem se dávaly pokyny, jak na to, ale oni si stejně dělaly co uměly. Po deváté hodině už probíhala soutěž tříkolově, kdy si každý dal 3 starty, nastoupily jiné skupiny podle stáří a to se vše opakovalo 3x, až měl každý 9 startů, z nichž vyšel vítěz.

           Z našeho klubu jsme měli zastoupení mezi dospělými, kde soutěžili Jirka Tůma a Jan Čerepjuk. Mezi žáky dokonce trojí zastoupení, když Pavel Nisser přivedl syna, Ruda Rada dceru a já pravnuka Daniela Nováka.

           Asi v 11 hodin proběhlo vyhlášení výsledků, kde ve skupině mladších žáků zvítězil Daniel Novák a mezi seniory Honza Čerepjuk obsadil 2. místo.

           Ještě výsledky a pár fotek z akce:

         Karel Jeřábek 5.11.2017

                              

                               

                            

Číst dál...

                                                                      Fotky ze soutěže RCEV.

            Vrátíme se o 1 týden zpět a připomeneme si atmosféru na soutěži elektrovětroňů na fotkách paní Hlaváčkové, která má 109 fotek na "rajčeti". Kliknutím na odkaz si je můžeme prohlédnout. Děkujeme paní Hlaváčkové.

            odkaz : http://nikon2013.rajce.net/RCEV_v_Suche_14.10.2017

    Karel Jeřábek 21.10.2017

                                                                           Poslední soutěž RCEV.

             Poslední plánovanou akcí našeho klubu byla sobotní soutěž kategorie RCEV - elektrovětroňů s výškoměrem. Organizátorem celé akce byl Ruda Rada, který zajišťoval nejen agendu v přípravě soutěže, ale i diplomy a ceny pro soutěžící, kterých se přihlásilo 21. Nakonec nás létalo 20, protože se jeden nedostavil, kvůli nemoci. I tak je to počet téměř stejný jako v létě v plné sezóně. Určitě si ale všichni chtěli užít nádherného létání v počasí, které se tentokrát "vytáhlo", protože bylo po ránu chladněji, ale potom se slibované dvacetistupňové teplo dostavilo a navíc, nefoukal vítr!!!

            Soutěž začala samozřejmně brífinkem a už v 9.15 svolával Pavel Nisser soutěžící 1. kola. Létalo se ve třech skupinách na 6 kol a vše probíhalo bez problémů, přestože se létalo na samoměření. Výsledky byly známy hned po dolétání kola. Byla to pěkná soutěž. Nakonec bylo vyhlášení vítězů a předání cen a diplomů.

        Nestačil jsem toho moc nafotit a tak je tu alespoň něco z průběhu soutěže. Fotila i paní Hlaváčková a tak se později ještě vraťte na náš web, kde budou buď fotky nebo odkaz na rajče.

          Karel Jeřábek 15.10. 2017

                   

Číst dál...