MK SEVERKA MODELPARK SUCHÉ 71 - XX

Přihlašovací formulář

Návštěvnost

1882114
dnes
Včera
Tento týden
Tento měsíc
Celkem
321
512
833
3187
1882114

Kdo je připojen

We have 8 guests and no members online

            Tak jako každý rok začínáme setkáním v Modelparku. Tentokrát se na přání některých členů budeme scházet až do 14 hodiny, kdy uděláme společnou fotku. Sníh na letišti nebude a tak pro některé členy bude překvapení na cestě už při příjezdu do Modelparku..Bude nás více než v loňském roce?

   13.12.2022   Karel Jeřábek

      

        Tak jsme skončili v sobotu s plánovanými akcemi klubu Drakiádou a tak je dobré si udělat soutěž pro radost. Příležitost je pro každého modeláře, který se bude chtít zúčastnit. Nezáleží s jakým modelem přijdete, jen musíte dodržet jednoduchá pravidla

       Soutěžíme v Modelparku o nejpřesnější přistání na bod, součtem z 10 startů. Startuje se 4 - 3 - 3 starty za sebou. (zkracuje se tím čas běhání na startoviště). Jde jen o start a přistání. Motorový let může být dlouhý jak uváží soutěžící, nesmí motor znovu spustit a přistává se s vypnutým motorem. Větroně lze jen hodit, nebo startovat gumicukem.

Za každý 1 cm je jeden bod a měří se do vzdálenosti od středu 10 metrů, t.j. 1000 bodů. Při větší vzdálenosti je to vždy 1000 bodů. Soutěžící s nejmenším počtem bodů z 10 startů, je vítězem.

      Vítěz obdrží na chvíli putovní pohár, aby se s ním mohl vyfotit a opět jej odevzdá do klubovny. Do další soutěže bude jeho jméno vytištěno na pohár. Ostatní soutěžící obdrží DIPLOMEK a Rukypotřes.

     PS: přineste si špekáčky, po akci bude opékání na obvyklém ohništi v Modelparku.

      Soutěž pro radost Létáme na bod se uskuteční v sobotu 15.října ve 13 hodin.

Read more...

    Jak můžete vidět na obrázku níže, bude se v OLYMPII v Teplicích konat výstava modelů letadel. Není to obyčejná výstava, ale výstava našich modelů. Ano, modely zde bude vystavovat náš klub SEVERKA Modelpark Suché. Na obrázku vidíte jeden z poutačů, které jsou po celém dalekém okolí k přilákání diváků a samozřejmě i kupujících v Olympii. Je to oboustranný zájem a tak věříme, že výstavu navštíví hodně modelářů i z dalekého okolí. Výstavu jsme instalovali 4.října a od 5. do 25. října se mohou návštěvníci Olympie kochat pohledy na krásné modely.

  5.října 2022  Karel Jeřábek